טלפון: 03-7774067                                                   

מסעדת בשרים כשרה בתל אביב

העסקית הטובה בעיר

תל אביבים ומבקרים נמצאים בחיפוש מתמיד אחר ארוחה עסקית משביעה ומשתלמת. הם מחפשים, כמובן, שילוב הולם בין מחיר הוגן ואטרקטיבי ובין ארוחה איכותית ומשביעה. אילו רק ידעו שכל שעליהם לעשות הוא להביט לא רק לרוחב, אלא דווקא לגובה, אל מגדלי עזריאלי, שם ממתינה להם ארוחה עסקית עשירה וחוויה מיוחדת במינה במסעדת השף, הקומה ה-11. למי שעוד לא מכירים, הקומה ה-11 היא מסעדת שף כשרה בתל אביב, בה תפריט המתבסס על חומרי גלם איכותיים וטריים ביניהם נתחי בשר משובחים ודגה טרייה. המסעדה זמינה לכל אוהבי הקולינריה בסביבה.

המסעדה בתל אביב – הארוחות בניחוח של אמריקה

עבור ישראלים רבים, השילוב בין כשרות לאיכות הוא אוקסימורון – דבר והיפוכו. כמובן שאותם ישראלים מעולם לא ביקר בקומה ה-11, שכן מקור קסמה הייחודי של המסעדה הוא, בראש ובראשונה, האוכל האיכותי וטעמו הייחודי, כיאה למסעדת שף.

במסעדה ממתינות לכם מנות פתיחה מרהיבות, בהן: חציל בלהבות, ברוסקטה רוסטביף, מגוון  סלטים ומרק היום. למרות שמדובר במנות נהדרות המשאירות טעם של עוד, אלו מהוות רק מתאבן בדרך אל הבשר הנחשק. המנות העיקריות משכיחות אותן בנקל באמצעות מגוון בשרים עשיר כגון קייטרינג בשרי, הכולל בין היתר נתח סינטה, אנטריקוט מיושן, מגשי אירוח סיטיבורגר ועוד. מנות אלו, ישראליות למהדרין עם ניחוח של אמריקה, מלמדות יותר מכול כיצד צריכה להיראות מסעדת בשרים כשרה בתל אביב: מרשימה ואיכותית, שמספקת גם חוויה יוקרתית וגם טעם, כמוהו ניתן לקבל רק במסעדת שף.

עולם של ניגודים משלימים

זהו בעצם סוד הקסם של הקומה ה-11, שהופך אותה לשונה כל כך בנוף הישראלי: מסעדה שמכילה כל כך הרבה גיוונים וניגודים, סתירות ואיזונים. מצד אחד, מסעדת מלון יוקרתית ומצד שני אווירה מהנה, נעימה וקלילה. מצד אחד, מסעדה שמרנית במידה, ומצד שני מעוצבת באופן ייחודי המשדר חדשנות. היא אמנם מצטיינת ביצירת מנות גורמה מרשימות, אך גם מגישה אותן כחלק מארוחות עסקיות המתחילות ב-68 ש"ח בלבד. יושבים בה אנשי עסקים מעונבים הסועדים יחד, לצד זוגות מאוהבים. כל אלו מאזנים זה את זה והופכים את הקומה ה-11 למה שהיא: שלם הגדול מסך חלקיו המנוגדים, ייחודי, קסום ומיוחד.

מחפשים מסעדה כשרה בתל אביב? הגעתם למקום הנכון. צוות הקומה ה-11 ישמח להציע לכם חוויה קולינרית נפלאה, 11 קומות מעל כולם!

ארוחות עסקיות כשרות בתל אביב

ארוחות עסקיות כשרות בתל אביב

מסעדות כשרות

מסעדות כשרות

מסעדת בשרים כשרה בתל אביב

מסעדת בשרים כשרה בתל אביב

EmptyName 28

מסעדת בשרים כשרה בתל אביב

מסעדת בשרים כשרה בתל אביב

לבירורים ולהזמנות, צלצלו: 03-7774067

קרא עוד: מסעדת שף בתל אביב

קרא עוד: עסקיות כשרות בתל אביב