טלפון: 03-7774067                                                   

שף אסף מישקובסקי – "תאהבו עד הסוף"


מסעדת שף

טרנד מסעדות השף שנעשה פופולרי בישראל בשנים האחרונות, הקומה 11 מציעה חוויה קולינרית 11 קומות מעל כולן.

מסעדות שף הפכו זה מכבר לאחד הטרנדים האהובים בתרבות האוכל המערבית, והטרנד לא פסח גם על ארצנו. הסגנון עצמו מוכר וידוע: שף מפורסם פותח מסעדה, לרוב על שמו, ומציג בה את מיטב מטעמיו להנאת הקהל הרחב. ואכן, רוב חובבי הקולינריה מגיעים לסעוד וליהנות. אף על פי כן, כאשר בוחנים מסעדת שף כזו או אחרת, עולה השאלה: האם אכן ניתן להבחין שמדובר במנה איכותית במיוחד, כיאה למסעדת שף? במילים אחרות, האם אנשים מגיעים בגלל שמו של השף, או בגלל האוכל אותו הוא מציע? דווקא בנוף זה והיות ומדובר בתופעה רווחת, מצליחה הקומה ה-11 לבלוט כמסעדת שף מרעננת בנוף הישראלי בכלל והנוף התל אביבי בפרט.

לא סתם מסעדת שף – מסעדת שפים!

כפי שמרמז שמה, מסעדת השף, הקומה ה-11, ממוקמת בקומה ה-11 של מלון קראון פלזה סיטי סנטר בתל אביב. יחד עם זאת, לא מדובר במסעדת מלון טיפוסית כלל. למעשה, אין בה שום דבר טיפוסי: לא העיצוב, לא המגוון ולא ציבור הסועדים. למרות כל זאת, עיקר הייחודיות שלה הוא מבחר השפים המוערכים שעברו בה וניצחו על מטבחה.

אין צורך להימנות עם חובבי הז'אנר כדי לזהות את שמו של השף איתן מזרחי, שהיה אחראי במשך תקופה ארוכה על המטבח ומטעמיו. אחריו, ניהל את המטבח השף אייל רוזנברג, אשר שימר את הבסיס האיכותי של התפריט והוסיף מספר שיפורים משלו. כיום מנצח על התזמורת הקולינרית הזו השף אסף מישקובסקי, ששדרג אף הוא את התפריט עד כדי שלמות. זו, למעשה, הגדולה של הקומה ה-11: תמהיל מנצח של שפים שעברו בה, שכל אחד מהם הוסיף על עבודת קודמו, ובכל זאת הותיר בה את חותמו האישי.

האיזון המיוחד של מישקובסקי

מבחינת גיוון התפריט, הגעתו של השף אסף מישקובסקי היא הדובדבן שבקצפת. על כישוריו הקולינריים אין עוררין, אך יכולותיו לשלב בין סוגי האוכל השונים במסעדה, הן שמעוררות התפעלות. לצד תפריט הערב המרשים, הכולל בשרים איכותיים, דגים ושפע מנות ראשונות עשירות, מציג השף מישקובסקי תפריט סושי עשיר במיוחד. יכולתו לשמר חלק מהמסורת של קודמיו, ועדיין להותיר את טביעת היד הייחודית שלו בכל מנה ומנה, הם שגורמים לקומה ה-11 להיות מסעדת שף מרעננת וייחודית, המתאימה לכל סוגי הלקוחות. לכן, העובדה שהמסעדה ממוקמת במלון מאפשרת לה להפוך לבילוי תל אביבי לכל המשפחה, שמושך גם תיירים מחו"ל וגם אנשים מכל רחבי הארץ.

מסעדת בשרים כשרה בתל אביב

מסעדת בשרים כשרה בתל אביב

מסעדת שף

מסעדת שף

בתור מסעדה כשרה בתל אביב, מסעדת הקומה ה-11 מזמינה אתכם לערב בלתי נשכח ושופע תענוגות קולינריים.

 

 

קרא עוד: מסעדות בשרים כשרה בתל אביב
קרא עוד: עסקית כשרה בתל אביב